GULVUR, Westerstrand, dateret 1986.

4404755. GULVUR, Westerstrand, dateret 1986.

Bredde 57 cm.
Dybde 23 cm.
Højde 206 cm.

Brugsslitage, beskadigelse af hængsler, ikke fuldt afsluttet. Ikke testet, der gives ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 57 cm.
Dybde 23 cm.
Højde 206 cm.

Antal besøg: 279