OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, gyde med pile.

4404361. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, gyde med pile.

Signeret Th.schmidt.
Rammemål 42x57cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Th.schmidt.
Rammemål 42x57cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 195