OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, landsby for bugt.

4404359. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. olie på panel, landsby for bugt.

Signeret, delvist ridset.
Rammemål 52x60cm.

Betingelse for brug, delvist skrabet underskrift.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret, delvist ridset.
Rammemål 52x60cm.

Antal besøg: 314