HYLDESYSTEM, „Änga“ IKEA.

HYLDESYSTEM, „Änga“ IKEA.
4404282. HYLDESYSTEM, „Änga“ IKEA.

Skab x 2 stk
Ca. 100x42x42 cm.
Stativ.
ca. 210 cm, højde.
Bredde ca. 38 cm.
8stk Hylde i glas ca 103x30 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Tingling er ikke inkluderet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Skab x 2 stk
Ca. 100x42x42 cm.
Stativ.
ca. 210 cm, højde.
Bredde ca. 38 cm.

Antal besøg: 228