UIDENTIFICERET KUNSTNER, olie på panel, monogram signeret.

4404187. UIDENTIFICERET KUNSTNER, olie på panel, monogram signeret.

Ramme ca. 55 x 67 cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme ca. 55 x 67 cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 199