LOFTSLAMPE, Tyringe design, 2000.

4403858. LOFTSLAMPE, Tyringe design, 2000.

4 stk lyspunkter.
Højde ca. 80 cm uden vedhæng, diameter ca. 70 cm.

Brugsslitage, mindre ridser. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

4 stk lyspunkter.

Antal besøg: 136