ROLF DALIN. LANDSKAB.

ROLF DALIN. LANDSKAB.
4403800. ROLF DALIN. LANDSKAB.

Olie på lærred, signeret, ca 80x60 cm. Dimensioner på rammen ca. 61x82 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 443