MARGIT BLIXT-BJÄRUP. Blomsterstilleben.

4403765. MARGIT BLIXT-BJÄRUP. Blomsterstilleben.

Olie på lærred, signeret.

64 x 50 cm.

Rammemål: 70 x 56 cm.

Mindre overfladeslid. Mindre overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred, signeret.

64 x 50 cm.

Rammemål: 70 x 56 cm.

Antal besøg: 528