EN FYRRESTAMME.

EN FYRRESTAMME.
4403680. EN FYRRESTAMME.

Har metalfastgørelser og sidehåndtag. Udskiftning låsemekanisme. Ingen nøgle. Højde 53cm, længde 110,5 cm, dybde 56 cm.

Stor splittelse til toppen. Andre mærker, ridser og pletter, der svarer til brugen. Se online billeder.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
4403680. EN FYRRESTAMME.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 166