JOSEPH FRANK. Serveringsbakke, laminat, svensk dåse.

4403552. JOSEPH FRANK. Serveringsbakke, laminat, svensk dåse.

Længde ca. 55 cm. Dybde ca. 32 cm.

Brugsslitage, snavs og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 281