MISCHA ROSIC. Olie på lærred, trøst, signeret.

4403543. MISCHA ROSIC. Olie på lærred, trøst, signeret.

60x69 cm.

Spændingsramme.

Få foretaget en gratis vurdering!

60x69 cm.

Spændingsramme.

Adresse

Torupsgatan 2
217 73 Malmö
Sverige

Placering
Vägg1hylla15
Antal besøg: 178