VÆGPENDYL, Rococo stil, forgyldt og bronzeret.

4403216. VÆGPENDYL, Rococo stil, forgyldt og bronzeret.

Højde ca. 92 cm.

Der ydes ingen funktionel garanti. Farvetab. Nøglen mangler.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 92 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 160