FOLDEBORD slutningen af 19. århundrede.

4402663. FOLDEBORD slutningen af 19. århundrede.

Pine, drejede ben.

Højde 76
Bredde 29+41+29
Dybde 101 cm.

Brugsslitage, ridser, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pine, drejede ben.

Højde 76
Bredde 29+41+29
Dybde 101 cm.

Brugsslitage, ridser, ridser.

Antal besøg: 447