„Noucentista“ broche, omkring 1930.

4402384. „Noucentista“ broche, omkring 1930.

Overforgyldt metal, rundskåret rubin, ca 0.04 ct. og perle af Aljofar. Sølvnål. 6,7 cm. 4,6 gr.

Der mangler en perle.

Få foretaget en gratis vurdering!

Der mangler en perle.

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Joya’s Sala
Antal besøg: 157