ERNST NORLIND. KRAGER, OLIE PÅ PANEL.

4402330. ERNST NORLIND. KRAGER, OLIE PÅ PANEL.

Signeret E. N, dateret 48. Rammemål 72 x 81 cm, dagseng mål 60 x 69 cm.

Panå et par pletter.

Kunstner/designer

Ernst Norlind (1877–1952)

Få foretaget en gratis vurdering!

Panå et par pletter.

Kunstner/designer

Ernst Norlind (1877–1952)

Antal besøg: 352