ALBERT ABBE. GRÆSSENDE KØER, OLIE PÅ PANEL.

4402297. ALBERT ABBE. GRÆSSENDE KØER, OLIE PÅ PANEL.

Signeret, karmmål 58 x 74 cm, dagmål 45 x 60 cm.

Panel sømhuller.

Få foretaget en gratis vurdering!

Panel sømhuller.

Antal besøg: 173