LOFTPLAFON, tonet glas, 20. århundrede.

4402176. LOFTPLAFON, tonet glas, 20. århundrede.

Diameter 38 cm
Nr. 1520.

Overflade snavs
Ridser på metaldæksel
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter 38 cm
Nr. 1520.

Overflade snavs
Ridser på metaldæksel
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 382