VITRINESKAB I ENGELSK STIL.

VITRINESKAB I ENGELSK STIL.
4402174. VITRINESKAB I ENGELSK STIL.

Et displayskab i engelsk stil med to glasplaner og en indbygget lampe. Ledning til lampe afskåret.
Højde: 145 cm
Bredde: 68 cm
Dybde: 39 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: 145 cm
Bredde: 68 cm
Dybde: 39 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 373