ENGELSK EGETRÆ SERVERINGSBORD MED SKUFFE, 20. ÅRHUNDREDE.

4402136. ENGELSK EGETRÆ SERVERINGSBORD MED SKUFFE, 20. ÅRHUNDREDE.

Højde 53, længde 60, bredde 43 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 153