JAN DAHLGREN, litografi, „Hoppet“.

4401914. JAN DAHLGREN, litografi, „Hoppet“.

Signeret og nummereret 202/220.
Rammemål 52x42cm.

Brugstilstand, pletter på bladkanter.
Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål 52x42cm.

Antal besøg: 151