12 KAFFESKEER, SØLV, NORGE.

12 KAFFESKEER, SØLV, NORGE.
4401688. 12 KAFFESKEER, SØLV, NORGE.

Samlet vægt: 160 gram
Længde 11 cm.

Brugsslitage, ustemplet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Samlet vægt: 160 gram
Længde 11 cm.

Brugsslitage, ustemplet.

Antal besøg: 158