ANDERS OLSON. OLIE PÅ PANEL. „MALMÖHUS SLOT“.

4401676. ANDERS OLSON. OLIE PÅ PANEL. „MALMÖHUS SLOT“.

Signeret „Og Olson“.
Billeddimensioner: 32x41 cm.
Rammemål: 43x52 cm.

Panel med små tørre revner. Mindre farve knitring. Rammeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret „Og Olson“.
Billeddimensioner: 32x41 cm.
Rammemål: 43x52 cm.

Antal besøg: 448