MIA LUNDQVIST. Akvarel.

MIA LUNDQVIST. Akvarel.
4401470. MIA LUNDQVIST. Akvarel.

Sammensætning med hund. Signeret,
36x28 cm.
56x50 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

36x28 cm.
56x50 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 206