JOHAN HACKZELL. BÆGER, sølv, Mariefred 1759.

4401451. JOHAN HACKZELL. BÆGER, sølv, Mariefred 1759.

Indvendigt let forgyldt, kogende, på smal riflet fod, bølgebånd og stemplet lamberquin. Initialer. Højde 9 cm, vægt 55 gram.

Let alderslid.

Tema

Eclectic & Decorative

Få foretaget en gratis vurdering!

Let alderslid.

Tema

Eclectic & Decorative

Antal besøg: 266