SILVER OBJECTS 17 stk bruttovægt ca. 519 gram.

4401403. SILVER OBJECTS 17 stk bruttovægt ca. 519 gram.

Blandt andet bægre, fingerbøl, kasser.

Brugsslitage, misfarvninger, graveringer, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 313