MEASURE kopper, 1 kande.

MEASURE kopper, 1 kande.
4401401. MEASURE kopper, 1 kande.

Højde 25 cm.
Dateret 1851.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 25 cm.
Dateret 1851.

Brugsslitage.

Antal besøg: 131