VINGLAS 3 stk., Eda Glasbruk.

VINGLAS 3 stk., Eda Glasbruk.
4401252. VINGLAS 3 stk., Eda Glasbruk.

Signeret Eda 30.
Højde 15 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Eda 30.
Højde 15 cm.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 144