4401024. LOUIS VUITTON MONOGRAM LÆGE TASKE.
En sjælden Louis Vuitton specialfremstillet mongram læge taske fra 1970'erne. denne taske blev fremstillet i USA under særlig licens. Originalt tag indeni. Størrelse: 27 cm x 32 cm x 56 cm.
Ridser og mærker efter ommaling/renovering af varen. Mangler osv. Synlige på billederne.