SVEN ERIK LUND. Olie på lærred, signeret, Lund.

4401022. SVEN ERIK LUND. Olie på lærred, signeret, Lund.

Billedoverflademål ca. 29 x 99 cm
Rammemål ca. 41 x 111 cm.

Brugsslitage samt mærker på rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål ca. 41 x 111 cm.

Antal besøg: 131