ERIK CEDERBERG. Olie på panel, blomsterstilleben, signeret.

4400917. ERIK CEDERBERG. Olie på panel, blomsterstilleben, signeret.

Dimensioner 41x26 cm (53,5x38 cm).

Let slid på stellet.

Kunstner/designer

Erik Cederberg (1897–1984)

Få foretaget en gratis vurdering!

Let slid på stellet.

Kunstner/designer

Erik Cederberg (1897–1984)

Antal besøg: 409