WATTING STOL, "Dodonna", IKEA, slutningen af det 20. århundrede.

440089. WATTING STOL, "Dodonna", IKEA, slutningen af det 20. århundrede.

Løs polstret pude, mærket.
Sædedybde 49 cm.
Sædehøjde 47 cm.

Brugsslitage, mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Løs polstret pude, mærket.
Sædedybde 49 cm.
Sædehøjde 47 cm.

Brugsslitage, mindre skader.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 3.259