UIDENTIFICERET KUNSTNER „Knotty Tree - Falkenberg“, signeret E, Person.

4400858. UIDENTIFICERET KUNSTNER „Knotty Tree - Falkenberg“, signeret E, Person.

Olie på lærred lagt på panel, signeret.

40 x 40,5 cm.

Rammemål: 53 x 54 cm.

Overfladeslitage. Buet panel.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 40,5 cm.

Rammemål: 53 x 54 cm.

Overfladeslitage. Buet panel.

Antal besøg: 168