OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel, signeret og dateret 1979.

4400715. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olie på panel, signeret og dateret 1979.

Billedoverflademål ca. 60 x 70 cm.

Uindrammet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Uindrammet.

Adresse

Hållsta 1
641 61 Valla
Sverige

Placering
Visningsrum 3 - Tavelvägg
Antal besøg: 142