BARBRO BÄCKSTRÖM. Flere, 3 stykker.

4400348. BARBRO BÄCKSTRÖM. Flere, 3 stykker.

relieffer i støbt plast, signeret Barbro Bäckström og dateret 1973-74. Nr. E.A. , 16/30, 23/60. Ca. 28x22 cm.

Revner i plast såvel som gulnet plast.

Kunstner/designer

Barbro Bäckström (1939–1990)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Barbro Bäckström (1939–1990)

Antal besøg: 315