Et splittet egetræsskrivebord fra det 20. århundrede.

4400118. Et splittet egetræsskrivebord fra det 20. århundrede.

Ca. Længde 87 cm, bredde 190 cm, højde 80 cm.
Den ene gør ondt med to hylder og en med 4 skuffer.

Betingelse for brug. Emblemer Ridser.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 181