SPÅNPLADER malet hale, signeret KS 1990.

4400058. SPÅNPLADER malet hale, signeret KS 1990.

Højde 26 cm.
Længde 36 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 26 cm.
Længde 36 cm.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 214