LÆNESTOL, BAROK STIL.

LÆNESTOL, BAROK STIL.
4399934. LÆNESTOL, BAROK STIL.

Eg, skåret indretning, broderet polstring med kvinde- og dyreindretning. Sandsynligvis materiale fra systrana Hultgren, Stockholm.
Højde 116cm, sædehøjde 45cm.
Bredde 66cm.
Dybde 65cm.

Slid og slid på overfladen, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 116cm, sædehøjde 45cm.
Bredde 66cm.
Dybde 65cm.

Antal besøg: 725