STOR KISTE. Allmoge, træ, monogram, dateret 1881.

4399852. STOR KISTE. Allmoge, træ, monogram, dateret 1881.

Længde ca. 133,5 cm
Højde ca. 65 cm
Dybde ca. 62 cm.

Brugstilstand og aldersslitage. Revnet maling og lak, revner, mærker, jack.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 133,5 cm
Højde ca. 65 cm
Dybde ca. 62 cm.

Antal besøg: 155