OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BACKGAMMON. Olie på lærred, signeret & dateret 1900.

4399782. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. BACKGAMMON. Olie på lærred, signeret & dateret 1900.

Signeret M Noble 1900.
Rammemål: 46 x 66 cm.
Billedmål: 28,5 x 49 cm.

Ridsemærker, pletter, slid på stel.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret M Noble 1900.
Rammemål: 46 x 66 cm.
Billedmål: 28,5 x 49 cm.

Antal besøg: 239