EVE HAYMAN (CONTEMPORARY). FOX TERRIER.

4399768. EVE HAYMAN (CONTEMPORARY). FOX TERRIER.

Pastel, signeret og dateret 1976, 28 x 34cm (billede), 40 x 46cm (ramme).

Godt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Godt.

Antal besøg: 220