ANN RABY. SPRÆKKE II.

ANN RABY. SPRÆKKE II.
4399648. ANN RABY. SPRÆKKE II.

Olie på lærred, indrammet, signeret nederst til højre og tergo, 96 cm H x 96 cm B. (86 cm H x 86 cm B, uindrammet).

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 82