SAMEKNIFE, rensdyrhorn, signeret K-E P og dateret 1990.

4399484. SAMEKNIFE, rensdyrhorn, signeret K-E P og dateret 1990.

kar i indgraveret rensdyrhorn og læder. Skaft i rensdyrhorn og birk. Knivblad fra Brusletto. Længde 22 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 407