KASSE, 19. århundrede.

KASSE, 19. århundrede.
4399436. KASSE, 19. århundrede.

Jern. Højde 35, bredde 47, dybde 33 cm.

Brug/aldersslitage. Nøglen mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 226