ANDERS LINDGREN. Blæk, „Stocklås“, signeret og dateret.

4399234. ANDERS LINDGREN. Blæk, „Stocklås“, signeret og dateret.

Signeret A.L -1973.
Rammemål 47 x 65 cm.

Alderslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret A.L -1973.
Rammemål 47 x 65 cm.

Alderslid.

Antal besøg: 139