K G NILSON. „Tid og det grønne“.

4399029. K G NILSON. „Tid og det grønne“.

Signeret og dateret K G Nilson 1994. Udgave 97/150, farvelitografi, 45x44, karmmål 51x49 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 230