ANDREAS HANSEN, skrivebord, Danmark.

4398676. ANDREAS HANSEN, skrivebord, Danmark.

Kirsebær. Rektangulær skive, delvist dækket med bordeaux læder. I de forreste to kasser. Længde 129, dybde 69, højde 72-76 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.022