ET BLANDET PARTI SØLVBESTIK.

ET BLANDET PARTI SØLVBESTIK.
4398464. ET BLANDET PARTI SØLVBESTIK.

Bestående af et George III par sukkertang med gammelengelsk mønster, stemplet William Collings, London 1792, 15 cm lang.
To William IV violinmønsterskeer, hver 18 cm lange,
Og en anden ske.
184 g (5,9 oz).
(4).

Overfladeridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Og en anden ske.
184 g (5,9 oz).
(4).

Overfladeridser og mærker.

Antal besøg: 173