AVID OXTOBY (FÖDD 1939). Elvis, farve silketryk.

4398457. AVID OXTOBY (FÖDD 1939). Elvis, farve silketryk.

Signeret og dateret David OxToby 1980, bladmål ca 101x74, karmmål 108x82 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 138