PER-HILDING PERJONS. Ætsning, signeret, nummereret og dateret 1943.

4398409. PER-HILDING PERJONS. Ætsning, signeret, nummereret og dateret 1943.

Vinter motiver.
Udvendige mål ca. 46x37cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Vinter motiver.
Udvendige mål ca. 46x37cm.

Antal besøg: 191