ELGFIGUR, bronze, 20. århundrede.

4398351. ELGFIGUR, bronze, 20. århundrede.

Markeret i sokkel med firkløver.
Højde 29, længde 27 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 29, længde 27 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 405